Çözüm Koleji Doğa Kampında

Çözüm Koleji ve Çözüm Eğitim Vakfı iş birliği ile “Çözüm Doğa Kampı” 14 - 18 Temmuz 2018 tarihleri arasında yeşilin tonlarının en güzel hissedildiği yerlerden birisi olan Kastamonu Kadıdağı’nda gerçekleştirildi.

Londra Yaz Okulumuz Tamamlandı

Ankara Çözüm Koleji olarak 17 Haziran - 01 Temmuz 2018 tarihleri arasında İngiltere Londra'da ingilizce yaz okulu programına katıldık. 

ÇözümNET, LGS Tercih Programı Hizmetinizde

Milli Eğitim Bakanlığı’nın açıkladığı verilerle tercih programımızı hazırladık. Milli Eğitim Bakanlığı’nca ilan edilen 1.556 bölümün tüm bilgilerini sistemimize ekledik.

Öğrencilerimiz Gelecek Yıla Erken Hazırlanıyor

Ankara Çözüm Koleji 12. sınıf öğrencilerimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılı sınav hazırlıklarına erken başladı. 11 Haziran 2018'de başlayan ve 3 haftadır devam eden derslerimizi deneme sınavı ile sonlandırdık.

Çözüm Koleji'nde Mezuniyet Sevinci

Ankara Çözüm Koleji, ortaokul ve lise kısımlarından mezun olan öğrenciler, düzenlenen törenle kep giyerek sertifika ve diplomalarını aldı.

Yaz Okulunda Binicilik Eğitimi

Ankara Çözüm Koleji Yaz Okulunda öğrencilerimiz, usta eğitmenler eşliğinde binicilik dersi alarak, bu sporla tanıştılar. Öğrencilerimiz, at binmenin keyfiyle hoşça vakit geçirdiler.