Okulumuzda "Ülke Tanıtım Günleri" Sempozyumu

UKİD(Uluslararası Kültürel İşbirliği Derneği) ve Çözüm Koleji'nin birlikte düzenlemiş oldukları "Ülke Tanıtım Günleri"nde Afganistan, Gambiya, Nijer ve Bangladeş'ten okulumuza gelen katılımcılar ülkelerinin kültürleri, gelenek ve görenekleri hakkında İngilizce sunumlarda bulundular.

Uluslararası Eğitim Kongresine "Çözüm Koleji" Damgası

Çözüm Koleji Değerler Eğitimi Koordinatörü Aybüke Çakıray, ICES-UEBK 2018 Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresinde "Değerler Eğitimi" sunumu gerçekleştirdi.

Eğitim Kongresinde Erken Çocukluk Eğitimi (EÇE) Sunumu

ICES-UEBK 2018 Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresine katılan Akademik Kurul Üyemiz Selda Aras ve Anaokulu Müdüremiz Başak Alsar Çözüm Koleji'ne özgü eğitim modeli olan Erken Çocukluk Eğitimi (EÇE) sunumu ile katılımcılardan tam not aldılar.

Çözüm Koleji Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresinde

ICES-UEBK 2018 Uluslararası Eğitim Bilimleri Kongresinde Çözüm Koleji Steam&Maker Koordinatörümüz Arda Atan "Stem Tabanlı Öğretim Programı" sunumu ile katılımcıların beğenisini kazandı.

"Destination imagination" Aktivitesi

6. Sınıf öğrencilerimizle yapılan "Destination imagination" aktivitemiz ile öğrencilerimiz sınırlı bir zamanda labirent yapıp ping pong topunu üfleyerek üzerindeki nesneler ile büyülü bir yolculuğa çıktılar ve ingilizce hikaye üretip, sunum yaptılar.

Çözüm Koleji'nde "Bahar Şenliği" Coşkusu

Ankara Çözüm Koleji Bahar Şenliği etkinliği, lise öğrenci ve öğretmenlerimizin coşkusuyla tam bir festival havasında gerçekleşti.